Gibson 1981 Les Paul Heritage Standard

Gibson 1981 Les Paul Heritage Standard

138990 Kč

Nabídka pro vás: Gibson 1981 Les Paul Heritage Standard s jakostní značkou Gibson - tento artikl se na vás těší s úžasnou cenovkou 138990 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208209
Do obchodu

Popis

Gibson

Velmi oblíbený produkt Gibson 1981 Les Paul Heritage Standard od oblíbené značky Gibson - toto zboží si můžete nechat doručit extra výhodně za 138990. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Elektrická kytara

 Série Heritage se vyráběla jen dva roky(1980-1982) a celkově bylo vyrobeno pouhých 3000 kytar. Většina z nich samozřejmě zůstala ve sbírkách a v prodej takové kytary uvidíte jen několikrát za život. Kromě standardního sériového čísla mají tyto nástroje ještě jedno další, které určuje pořadí v sérii, náš výjimečný exemplář má číslo 2200.

Není tajemstvím, že za svatý grál mezi kytarami Gibson byl vždy považován tzv. "Burst", neboli Gibson Les Paul z let 1959-60. Na takové kytary hráli Jimi Page, Billy Gibbons, Joe Perry, Gary Moore a desítky dalších kytarových legend.

Na konci 70. let se v Gibsonu rozhodli zopakovat úspěch Les Paulu 1959 se svou novou serií Heritage, která měla do detailu ctít slavnou předlohu. Narozdíl od tehdy běžně vyráběných nástrojů - které měly javorový top ze třech kusů dřeva, javorový krk z "volutou" (zesílení na spoji hlavy) tenký profil krku nebo T-Top snímače - vyrobili repliku, která měla opět specifikace shodné s legendárím "Burstem": mahagonový krk, AAA javorový top ze dvou kusů, Gibson Tim Shaw snímače (velmi podobné jako originální Gibson P.A.F) a samozřejmě barevné provedení Cherry Sunburst.

Jedná se nejenom o jeden z nejlepších Les Paulů, které byly kdy vyráběné, ale i o sběratelský kus, skvost a část historie firmy Gibson, a bude jen nabývat na sběratelské hodnotě.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Gibson 1981 Les Paul Heritage Standard

Gibson 1981 Les Paul Heritage Standard

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce