Gibson 1995 Les Paul Standard BK

Gibson 1995 Les Paul Standard BK

59990 Kč

Udělejte si radost: Gibson 1995 Les Paul Standard BK od populární značky Gibson - tento artikl se na vás těší v neopakovatelné akci za 59990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207763
Do obchodu

Popis

Gibson

Tradiční bestseller, Gibson 1995 Les Paul Standard BK co bereme od značky Gibson - tento produkt dodáváme za jedinečnou cenu 59990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Elektrická kytara

 Máte rádi pořádné věci? Pořádně hutný zvuk, pořádně dlouhý? A pořádné zkreslený?

Odpovědí na všechny předchozí otázky může být tento Les Paul z poloviny 90. let. Standard je konstruovaný z mahagonového krku a těla, na kterém je nalepená vrchní deska z javoru, který kytaře dodává zvonivost a průraznost, přičemž mahagon se stará o hutnost a hluboké barevné zvukové spektrum.

Kytara je ve vynikajícím stavu, všechny části jsou originální. Na těle naleznete oděrky odpovídající běžnému používání a jedniný výraznější ďobanec u mechaniky struny A (pouze v laku). K nástroji je luxusní kufr Gibson.

90. léta jsou u značky Gibson oblíbenou výrobní érou, po které rádi sahají jak hráči, tak sběratelé. Upozornění: jde o použité zboží, prodává se v BAZAROVÉM REŽIMU a nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Gibson 1995 Les Paul Standard BK

Gibson 1995 Les Paul Standard BK

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce