Gibson 2002 Les Paul Standard Plus

Gibson 2002 Les Paul Standard Plus

57990 Kč

Váš oblíbený produkt, Gibson 2002 Les Paul Standard Plus co nám dodává Gibson - tento artikl je v tuhle chvíli za perfektní cenu 57990 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: HN219148
Do obchodu

Popis

Gibson

Radost přinášející Gibson 2002 Les Paul Standard Plus od kvalitního výrobce Gibson - tento artikl se na vás těší po slevě za 57990. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Elektrická kytara

 Sličný Američan, povedený Standard s přídomkem Plus.

Tento aristokratický Gibson z roku 2002 se nachází ve vynikajícím, původním stavu. Je postavený z klasických dřev, jeho základní podstatou je totiž poctivý, vybíraný mahagon. Slovíčko Plus v názvu znamá exkluzivní top z "flame" javoru.

Součástí je původní kufr s továrním check listem, kytara je z výroby bez pickguardu, aby naplno vynikla kresba na přední straně těla. Jen o vzhledu to však rozhodně není, tento Les Paul obstojí zvukově v jakékilov situaci.

Upozornění: jde o použité zboží, nevztahuje se na něj případný odpočet DPH.

Všechny produkty od výrobce
Gibson 2002 Les Paul Standard Plus

Gibson 2002 Les Paul Standard Plus

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce