Gibson 2009 Zakk Wylde Les Paul BFG Buzzsaw

Gibson 2009 Zakk Wylde Les Paul BFG Buzzsaw

54990 Kč

Příjemné pocity navazující Gibson 2009 Zakk Wylde Les Paul BFG Buzzsaw co odebíráme od výrobce Gibson - tento produkt nabízíme v perfektní akci za 54990 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220496
Do obchodu

Popis

Gibson

Jasný hit, Gibson 2009 Zakk Wylde Les Paul BFG Buzzsaw od oblíbené společnosti Gibson - tento artikl musíte mít levně za 54990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektrická kytara

 Další s designů signature kytary Zakka Wylda s unikátní grafikou kotoučové pily. Běžně je Buzzsaw desing k vidění v oranžové brevné variantě, jelikož jde o BFG, která je co nejvíce přírodní, což umožňuje dřevu nástroje výrazněji rezonovat, je přírodní i lak této kytary.

Nástroj z roku 2009 je ve stavu perfektním (na zadní straně těla najdete běžnou odřeninu od hráčova pásku) a téměř v původním (kromě kovového bytelnějšího krytu jackové samice a novějšího Gibson Gear kufru).

Specifikace: trojdílný javorový krk bez barevné lekové úpravy; ebenový hmatník s obdélníkovými výložkami bez lemování; mahagonové tělo; aktivní EMG snímače (kryt baterie s přístupem pro rychlou výměnu); ladiče Grover; silueta Zakka Wylda na zadní straně hlavice.

Tlustší profil krku, BFG úprava a použitá aktivní elektronika dělají z tohoto modelu raritní rockovou pilu. Díky rozeznatelnému designu budete na pódiu určitě na první pohled k rozeznání.

Jde o použité zboží, které se prodává v bazarovém režimu, nelze na něj tedy uplatnit odpočet DPH.

Všechny produkty od výrobce
Gibson 2009 Zakk Wylde Les Paul BFG Buzzsaw

Gibson 2009 Zakk Wylde Les Paul BFG Buzzsaw

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce