Gibson 2016 Collector’s Choice 37A Carmellita Les Paul

Gibson 2016 Collector’s Choice 37A Carmellita Les Paul

229990 Kč

Prestižní Gibson 2016 Collector’s Choice 37A Carmellita Les Paul od známé značky Gibson - tento hit můžete získat za mimořádně nízkou cenu 229990 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211405
Do obchodu

Popis

Gibson

V akci je Gibson 2016 Collector’s Choice 37A Carmellita Les Paul od top značky Gibson - toto zboží si můžete opatřit za mimořádně nízkou cenu 229990. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Elektrická kytara

 Tato True Historic Replica patří k naprosté špičce mezi novodobými kytarami značky Gibson, které se inspirují v minulosti. Nejdená se o relativně běžnou historickou reissue Les Paulu z roku 1959, nýbrž jde o unikátní limitovanou edici, dokonalé napodobení přímo jediné konkrétní kytary.

Gibson Les Paul se sériovým číslem 9 1953 se stal legendou mezi sběrateli. Obdivovaná kytara z roku 1959 za svůj život dostala několik přiléhavých přezdívek, které odrážejí neobvykle vykreslenou vrchní desku, známá je po celém světě pod přezdívkami jako The Claw, Hawaii Burst nebo Carmelita. Díky spolupráci posledních majitelů a díky moderní smínací technologii mohli vyrobit mistři z dílny Gibson Custom přesnou repliku původní Carmellity. Nástroj oprávněně dostal nálepku Collector's Choice a číslo 37 v této přísně limitované sérii.

Tato dechberoucí perla vyniká ručním opracováním dbající dodržení původní předlohy, plastové díly jsou z materiálů dle původního výrobního postupu a složení. Součástky, tělo i takový detail jako kufr jsou podrobené detailnímu zestaření - relicu. Každý škrábanec je vyroben zvlášť, podle stavu sběratelské legendy. Nechybí Collector’s Choice certifikát.

Tento nejen sběratelský skvost se nachází v jak jinak než sběratelském stavu. Kytara je téměř nehraná. Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží, prodává se v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Gibson 2016 Collector’s Choice 37A Carmellita Les Paul

Gibson 2016 Collector’s Choice 37A Carmellita Les Paul

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce