Gibson 2016 Custom Collector’s Choice Les Paul Standard´59 Rick Nielsen

Gibson 2016 Custom Collector’s Choice Les Paul Standard´59 Rick Nielsen

252990 Kč

Dnes jsme vybrali: Gibson 2016 Custom Collector’s Choice Les Paul Standard´59 Rick Nielse od producenta Gibson - tento produkt objednáte v perfektní akci za 252990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: HN211996
Do obchodu

Popis

Gibson

Jakostní Gibson 2016 Custom Collector’s Choice Les Paul Standard´59 Rick Nielsen s jakostní značkou Gibson - tento artikl se na vás těší po zlevnění za 252990. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Elektrická kytara

 Prémiová řada Custom Collector’s Choice se v roce 2016 rozrostla o další kytaru, kterou je replika vintage nástroje Les Paul Standard 1959 Rick Nielsen. Nejoblíbenější Les Paul kytaristy chicagské kapely Cheap Trick (Les Paul z roku 1959 se sériovým číslem 9 0655) prošel digitálním skenováním, které umožnilo designérům Custom Shopu vytvořit absolutně přesnou kopii, kterou Gibson vyrobil v limitované edici čítající 300 kusů: 150 kusů s úpravou vintage gloss, 100 kusů v relic designu a sběratelská kolekce 50 kusů v relic designu a Nielsenovým podpisem. A právě jednu z těchto 50 podepsaných kytar nabízíme.

Základ korpusu tvoří jeden kus výběrového mahagonu a top je ze dvou plátů plamínkového javoru. Mahagonový krk s profilem 1959 LP (2.26 cm na 1. a 2.54 cm na 12. pražci) je doplněn hmatníkem z indického palisandru o radiusu 12 palců a 22 pražci. Dvojice snímačů Custom Bucker s magnety Alnico III byla ručně vinuta podle specifikací původních PAF humbuckerů. Elektroniku tvoří klasický třípolohový přepínač a samostatné potenciometry hlasitostí a tónových clon s impedancí 500 kOHm a hodnotovou odchylkou pouhých +- 5 %. Hardware sestává z ladicích strojků Reissue Kluson Deluxe Green Keys Single Band s plastovými rondely, kobylky tune-o-matic ABR-1 a hliníkového struníku.

Veškeré doplňky, jako např. kovové kryty snímačů, polohové značky, lemování atd. byly vyráběny původními metodami z období šedesátých let a nástroje dostaly také identickou tenkou vrstvu nitro laku. Pickguard, krytka šachty táhla krku, rámečky snímačů a knoflíky potenciometrů jsou vyrobeny z dobových materiálů.

Repliky Gibsonu Les Paul Standard 1959 Rick Nielsen jsou výstavní ukázkou skvěle zvládnutého řemesla elitních kytarářů Custom Shopu, kteří věnovali mimořádnou pozornost i takovým detailům jako je patina některých kovových součástí, narušený a místy odloupnutý lak těla i hlavice nebo opotřebované šrouby struníku.

Nástroj je ve vynikajícím sběratelském stavu, "Mint Condition". Jde ovšem o použité zboží z hlediska DPH, které v tomto případě nelze odečíst.

Všechny produkty od výrobce
Gibson 2016 Custom Collector’s Choice Les Paul Standard´59 Rick Nielsen

Gibson 2016 Custom Collector’s Choice Les Paul Standard´59 Rick Nielsen

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce