Glockenklang Onboard Preamp 2-band stacked Left Handed

Glockenklang Onboard Preamp 2-band stacked Left Handed

2690 Kč

Nabídka pro vás: Glockenklang Onboard Preamp 2-band stacked Left Handed populárního výrobce Glockenklang - tento artikl doporučujeme levně za 2690 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221071
Do obchodu

Popis

Glockenklang

Není proč váhat, Glockenklang Onboard Preamp 2-band stacked Left Handed od firmy Glockenklang - toto zboží si můžete koupit při právě probíhající akci za 2690. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Aktivní elektronika pro baskytaru

 Německá firma Glockenklang se specializuje na výrobu jedinečných basových zesilovačů a reproboxů z kvalitních materiálů. Aparáty disponují dlouhou životností, věrností a vzdušností, kterou většina dnešní produkce opomíjí, jelikož se výrobci příliš soustředí na velikost a nablýskanost svých produktů. Zdánlivě vyšší cenu pochopíte ihned při poslechu prvních tónů, aparáty Glockenklang budou navíc znít stále skvěle po celou dobu vašeho užívání. Jednou vyzkoušíte a už nebudete chtít měnit.

Dvoupásmový modul aktivní elektroniky pro elektrické baskytary disponuje přepínačem mezi aktivním/pasivním signálem, který se nachází na ovladači Volume, a potenciometry Mid či naskládaným Bass/Treble pro ovládání barvy tónu. Napájení probíhá prostřednictvím devítivoltové baterie.

Vlastnosti:
• Bass: +/- 14 dB na 40 Hz
• Treble: +/- 18 dB na 18 kHz

Všechny produkty od výrobce
Glockenklang Onboard Preamp 2-band stacked Left Handed

Glockenklang Onboard Preamp 2-band stacked Left Handed

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce