Godin Metropolis Classic QIT

Godin Metropolis Classic QIT

25990 Kč

Dnes jsme vybrali: Godin Metropolis Classic QIT od top výrobce Godin - tento artikl nakupujte s úžasnou cenovkou 25990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211783
Do obchodu

Popis

Godin

No tak tohle je gól: Godin Metropolis Classic QIT od předního výrobce Godin - tento artikl čeká na vás v jedinečné akci za 25990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Elektroakustická kytara

 Kanadská značka Godin rozšiřuje své portfolio o řadu akustických kytar. Konkrétně model Metropolis nabízí velké rezonantní tělo populárních „westernovek“, tj. kytar typu Dreadnought.

Přední deska této kytary je zhotovena z masivního tlakově testovaného dřeva smrku, zadní deska a luby z též masivního mahagonu. Kombinace masivních dřev je zárukou znělého rezonantního zvuku, nástroj se navíc bude s přibývajícími lety rozehrávat. K mahagonovému krku je přilepen hmatník z kompozitního materiálu richlite osazený jednadvaceti pražci. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují poziční tečky.

O ozvučení kytary se stará preamp Godin Q1T s ovladačem hlasitosti, dvoupásmovým ekvalizérem a zabudovanou ladičkou. Struny jsou uchyceny v otevřených ladících mechanikách s převodovým poměrem 16:1 a v ebenové kobylce. Stylový design nástroje podtrhuje lemovka těla, jednoduchá rozeta, firemní logo na hlavici kytary a pickguard z imitace želvoviny, který zároveň chrání lak kytary před poškrábáním.

Kytara je dodávána v kvalitním softcase (Deluxe Tric Case).

Všechny produkty od výrobce
Godin Metropolis Classic QIT

Godin Metropolis Classic QIT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce