Greco 1977 Spacey Sounds Thinline

Greco 1977 Spacey Sounds Thinline

23990 Kč

Velmi oblíbený produkt Greco 1977 Spacey Sounds Thinline co odebíráme od výrobce Greco - tento produkt máte za pár kliknutí v časové omezené slevě za 23990 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206817
Do obchodu

Popis

Greco

Udělejte si radost: Greco 1977 Spacey Sounds Thinline od oblíbeného výrobce Greco - tento produkt objednáte za mimořádně nízkou cenu 23990. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Udělejte si radost..

Elektrická kytara

 Tento Thinline okopírovaný už v roce 1977 pečlivýma japonskýma rukama je vskutku vintage skvostem. Kytara je ve výjimečně zachovalém stavu a nabízí díky svému javorovému krku a tělu z japonského senu široký, bohatý a adekvátně drzý zvuk.

Tělo ze senu (japonská obdoba jasanu) je lakované v lehce transparentním krémovém laku, kryje ho perleťový pickguard, od kterého jsou zasazeny 2 původní humbuckery. Na vrchní straně topu najdete "F" výřez typický právě pro model Thinline. Na hlavě naleznete původní Greco olejové ladicí mechaniky. Krk z jednoho kusu javoru je s tělem spojen čtyřmi šrouby.

Nástroj je seřízen a prošel výměnou potenciometru hlasitosti, jinak je v původním stavu. Krk je bez problému hratelný, šroub výztuhy funguje. Povrch hardwaru je úměrně věku kytary mírně zašlý.

UPOZORNĚNÍ: jedná se o použité zboží.

Všechny produkty od výrobce
Greco 1977 Spacey Sounds Thinline

Greco 1977 Spacey Sounds Thinline

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce