Greco 1986 ECG500 LP Custom Black Beauty

Greco 1986 ECG500 LP Custom Black Beauty

23390 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Greco 1986 ECG500 LP Custom Black Beauty od kvalitní značky Greco - tento hit seženete za jedinečnou cenu 23390 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN206816
Do obchodu

Popis

Greco

V akci je právě teď Greco 1986 ECG500 LP Custom Black Beauty od značky Greco - toto zboží si můžete nechat poslat s VIP slevou pro každého za 23390. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým..

Elektrická kytara

 Klenot mezi japonskými kopiemi. Kytara z poloviny 80. let, která téměř do posledního detailu napodobuje originál a zvukově i kvalitou zpracování spolu mohou klidně soupeřit.

Předloha Black Beauty vznikla v polovině 50. let s bohatým lemováním na obou stranách a na hlavici nástroje v černo-zlaté kombinaci - to aby byly na pódiu dobře vidět hráčovy ruce, a také aby se hodila kytara k jakémukoliv oblečení. A ještě jeden příměr s oblečením, měla být prostě elegantní jako luxusní černý oblek.

Greco z roku 1986 bylo vyrobené v Japonsku a má klasickou konstrukci - celomahagonové tělo je lepeným spojem přidělané k taktéž mahagonovému krku. O zvuk se stará dvojice humbuckerů, které se ovládají dvěma hlasitostmi a dvěma clonami.

Kromě novějších potenciometrů je vše původní. Nástroj je ve vynikajícím stavu, krk je perfektní a nabízí dostatečné možnosti nastavení. Na hlavě a na okrajích těla najdete drobné kosmetické oděrky nebo odloupnutý lak, což odpovídá věku nástroje a jeho běžnému používání. K nástroji patří vintage koženkový gigbag.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota.

Všechny produkty od výrobce
Greco 1986 ECG500 LP Custom Black Beauty

Greco 1986 ECG500 LP Custom Black Beauty

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce