Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GD

Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GD

8190 Kč

Oblíbený produkt Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GD se známou značkou Gretsch - tento artikl doporučujeme v bombastické akci za 8190 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212108
Do obchodu

Popis

Gretsch

Špičkové zboží, Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GD od producenta Gretsch - tento artikl doporučujeme za mimořádně nízkou cenu 8190. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. No a to se jednoduše vyplatí..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary Junior Jet Club z řady Streamliner nabízí zvuk a feel nástrojů značky Gretsch za dostupnou cenu. Jedná se o všestranné kytary s jednoduchým designem, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Model G2210 vychází z Les Paul single-cut designu. Tělo nástroje je zhotoveno ze dřeva nato. K přišroubovanému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva humbuckery Broad’Tron poskytují kytaře zvuk s robustními basy a průraznými středy. K jeho úpravám slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a struníku (Wrap-Around). Úsporný design nástroje zpestřuje téměř povinný pickguard z imitace želvoviny.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GD

Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GD

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce