Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GM

Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GM

8190 Kč

Perfektní Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GM od firmy Gretsch - tento produkt objednáte za výhodnou cenu 8190 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212109
Do obchodu

Popis

Gretsch

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GM s trendy značkou Gretsch - tento artikl pořizujte extra levně za 8190. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary Junior Jet Club z řady Streamliner nabízí zvuk a feel nástrojů značky Gretsch za dostupnou cenu. Jedná se o všestranné kytary s jednoduchým designem, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Model G2210 vychází z Les Paul single-cut designu. Tělo nástroje je zhotoveno ze dřeva nato. K přišroubovanému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva humbuckery Broad’Tron poskytují kytaře zvuk s robustními basy a průraznými středy. K jeho úpravám slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a struníku (Wrap-Around). Úsporný design nástroje zpestřuje téměř povinný pickguard z imitace želvoviny.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GM

Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL GM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce