Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL IS

Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL IS

8190 Kč

Vynikající Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL IS od značky Gretsch - tento hit můžete získat v bombastické akci za 8190 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212110
Do obchodu

Popis

Gretsch

Nabídka pro vás: Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL IS od známého výrobce Gretsch - tento produkt dodáváme za téměř velkoobchodní cenu 8190. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary Junior Jet Club z řady Streamliner nabízí zvuk a feel nástrojů značky Gretsch za dostupnou cenu. Jedná se o všestranné kytary s jednoduchým designem, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Model G2210 vychází z Les Paul single-cut designu. Tělo nástroje je zhotoveno ze dřeva nato. K přišroubovanému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva humbuckery Broad’Tron poskytují kytaře zvuk s robustními basy a průraznými středy. K jeho úpravám slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a struníku (Wrap-Around). Úsporný design nástroje zpestřuje téměř povinný pickguard z imitace želvoviny.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL IS

Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL IS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce