Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL VW

Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL VW

8190 Kč

Kvalitní Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL VW co nám dodává Gretsch - tento hit můžete sehnat s extra slevou za 8190 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212111
Do obchodu

Popis

Gretsch

Hit poslední doby, Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL VW s trendy značkou Gretsch - tento hit můžete sehnat ve slevové akci za 8190. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary Junior Jet Club z řady Streamliner nabízí zvuk a feel nástrojů značky Gretsch za dostupnou cenu. Jedná se o všestranné kytary s jednoduchým designem, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Model G2210 vychází z Les Paul single-cut designu. Tělo nástroje je zhotoveno ze dřeva nato. K přišroubovanému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva humbuckery Broad’Tron poskytují kytaře zvuk s robustními basy a průraznými středy. K jeho úpravám slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a struníku (Wrap-Around). Úsporný design nástroje zpestřuje téměř povinný pickguard z imitace želvoviny.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL VW

Gretsch G2210 Streamliner Junior Jet Club LRL VW

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce