Gretsch G2420 Streamliner Hollow Body Chromatic II BroadTron BT-2S LRL PM

Gretsch G2420 Streamliner Hollow Body Chromatic II BroadTron BT-2S LRL PM

12390 Kč

Spokojenost přinášející Gretsch G2420 Streamliner Hollow Body Chromatic II BroadTron BT-2S LRL od společnosti Gretsch - tento hit naleznete v jedinečné akci za 12390 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212101
Do obchodu

Popis

Gretsch

Tohle si zamilujete: Gretsch G2420 Streamliner Hollow Body Chromatic II BroadTron BT-2S LRL PM od oblíbené značky Gretsch - tento artikl doporučujeme téměř zdarma za 12390. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Semiakustická kytara

 Lubová kytara G2420 ze série Streamliner jistě potěší hráče, kteří hledají nástroj s moderním zvukem a elegantním designem kytar Gretsch.

Tělo nástroje je zhotoveno z překližovaného javoru. Ke krku ze dřeva nato s profilem Thin „U“ je přilepen hmatník ze dřeva fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky z imitace perleti.

Tajemstvím zvuku série Streamliner jsou humbuckery Broad’Tron BT-2S s vysokým výstupním signálem specificky navržené pro tuto řadu nástrojů. Poskytují kytarám vyvážený zvuk s robustními basy, čistými výškami a průraznými středy. K jeho úpravám slouží dva potenciometry hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), tónová clona, ovladač celkové hlasitosti (Master Volume) a třípolohový přepínač snímačů.

Přesné ladění zaručuje uchycení strun přes nultý pražec z umělé kosti ve firemních Die-Cast ladících mechanikách, na druhé straně v kobylce Adjusto-Matic usazené na pevné dřevěné základně a struníku Chromatic II. Klasický oku lahodící design kytar Gretsch podtrhuje řada stylových prvků - od klenuté konstrukce těla s rozšířenými F otvory pro lepší akustickou projekci, elegantní lemovky s jemným nádechem patiny (Aged White) a černobílé výložky, niklového hardware po třívrstvý pickguard z imitace želvoviny.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G2420 Streamliner Hollow Body Chromatic II BroadTron BT-2S LRL PM

Gretsch G2420 Streamliner Hollow Body Chromatic II BroadTron BT-2S LRL PM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce