Gretsch G2420T Streamliner Hollow Body Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL GM

Gretsch G2420T Streamliner Hollow Body Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL GM

12990 Kč

No a tohle chcete: Gretsch G2420T Streamliner Hollow Body Bigsby BroadTron BT-2S Pickups od originálního výrobce Gretsch - tento hit můžete pořídit v časové omezené slevě za 12990 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212102
Do obchodu

Popis

Gretsch

Ve slevě je Gretsch G2420T Streamliner Hollow Body Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL GM od kvalitní značky Gretsch - tento produkt prodáváme při časově omezené akci za 12990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Semiakustická kytara

 Lubová kytara G2420T ze série Streamliner jistě potěší hráče, kteří hledají nástroj s moderním zvukem a elegantním designem kytar Gretsch.

Tělo nástroje je zhotoveno z překližovaného javoru. Ke krku ze dřeva nato s profilem Thin „U“ je přilepen hmatník ze dřeva fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky z imitace perleti.

Tajemstvím zvuku série Streamliner jsou humbuckery Broad’Tron BT-2S s vysokým výstupním signálem specificky navržené pro tuto řadu nástrojů. Poskytují kytarám vyvážený zvuk s robustními basy, čistými výškami a průraznými středy. K jeho úpravám slouží dva potenciometry hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), tónová clona, ovladač celkové hlasitosti (Master Volume) a třípolohový přepínač snímačů.

Přesné ladění zaručuje uchycení strun přes nultý pražec z umělé kosti ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a v kobylce Adjusto-Matic usazené na pevné dřevěné základně. Licenčním tremolem Bigsby B60 zpestříte hru decentními zvukovými efekty. Klasický oku lahodící design kytar Gretsch podtrhuje řada stylových prvků - od klenuté konstrukce těla s rozšířenými F otvory pro lepší akustickou projekci, elegantní lemovky s jemným nádechem patiny (Aged White) a černobílé výložky, niklového hardware po třívrstvý pickguard z imitace želvoviny.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G2420T Streamliner Hollow Body Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL GM

Gretsch G2420T Streamliner Hollow Body Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL GM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce