Gretsch G2622T Streamliner Center Block Double-Cut Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL IS

Gretsch G2622T Streamliner Center Block Double-Cut Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL IS

13290 Kč

Exkluzivní Gretsch G2622T Streamliner Center Block Double-Cut Bigsby BroadTron BT od Gretsch - tento produkt máte po jednoduché objednávce za bombastickou cenu 13290 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212103
Do obchodu

Popis

Gretsch

Jedinečná nabídka, Gretsch G2622T Streamliner Center Block Double-Cut Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL IS od předního výrobce Gretsch - toto zboží zakoupíte v sezónní slevě za 13290. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Semiakustická kytara

 Pololubová kytara G2622T ze série Streamliner jistě potěší hráče, kteří hledají nástroj s moderním zvukem a elegantním designem kytar Gretsch.

Tělo nástroje je zhotoveno z překližovaného javoru a masivního smrkového centrálního bloku, který vyztužuje přední desku kytary a zároveň eliminuje (v naprosté většině případů) nežádoucí efekt zpětné vazby. Ke krku ze dřeva nato s profilem Thin „U“ je přilepen hmatník ze dřeva fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky z imitace perleti.

Tajemstvím zvuku série Streamliner jsou humbuckery Broad’Tron BT-2S s vysokým výstupním signálem specificky navržené pro tuto řadu nástrojů. Poskytují kytarám vyvážený zvuk s robustními basy, čistými výškami a průraznými středy. K jeho úpravám slouží dva potenciometry hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), tónová clona, ovladač celkové hlasitosti (Master Volume) a třípolohový přepínač snímačů.

Přesné ladění zaručuje uchycení strun přes nultý pražec z umělé kosti ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a v kobylce Adjusto-Matic. Licenčním tremolem Bigsby B70 zpestříte hru decentními zvukovými efekty. Klasický oku lahodící design kytar Gretsch podtrhuje řada stylových prvků - od klenuté konstrukce těla s rozšířenými F otvory pro lepší akustickou projekci, elegantní lemovky s jemným nádechem patiny (Aged White) a černobílé výložky, niklového hardware po černý třívrstvý pickguard.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G2622T Streamliner Center Block Double-Cut Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL IS

Gretsch G2622T Streamliner Center Block Double-Cut Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL IS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce