Gretsch G2655 Streamliner Center Block Jr V-Stoptail BroadTron BT-2S Pickups LRL VA

Gretsch G2655 Streamliner Center Block Jr V-Stoptail BroadTron BT-2S Pickups LRL VA

12390 Kč

Prvotřídní Gretsch G2655 Streamliner Center Block Jr V-Stoptail BroadTron BT-2S P od oblíbené společnosti Gretsch - toto zboží si můžete koupit za téměř velkoobchodní cenu 12390 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212106
Do obchodu

Popis

Gretsch

Velmi oblíbený produkt Gretsch G2655 Streamliner Center Block Jr V-Stoptail BroadTron BT-2S Pickups LRL VA od kvalitního výrobce Gretsch - tento artikl doporučujeme s unikátní slevou za 12390. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Semiakustická kytara

 Pololubová kytara G2655 ze série Streamliner jistě potěší hráče, kteří hledají nástroj s moderním zvukem, výbornými herními vlastnostmi a elegantním designem kytar Gretsch.

Kompaktnější tělo nástroje s double-cut designem je zhotoveno z překližovaného javoru a masivního smrkového centrálního bloku, který vyztužuje přední desku kytary a zároveň eliminuje (v naprosté většině případů) nežádoucí efekt zpětné vazby. Ke krku ze dřeva nato s profilem Thin „U“ je přilepen hmatník ze dřeva fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky z imitace perleti.

Tajemstvím zvuku série Streamliner jsou humbuckery Broad’Tron BT-2S s vysokým výstupním signálem specificky navržené pro tuto řadu nástrojů. Poskytují kytarám vyvážený zvuk s robustními basy, čistými výškami a průraznými středy. K jeho úpravám slouží dva potenciometry hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), tónová clona, ovladač celkové hlasitosti (Master Volume) a třípolohový přepínač snímačů.

Přesné ladění zaručuje uchycení strun přes nultý pražec z umělé kosti ve firemních Die-Cast ladících mechanikách, na druhé straně ve struníku (V-Stoptail) a kobylce Adjusto-Matic usazené na pevné dřevěné základně. Klasický oku lahodící design kytar Gretsch podtrhuje řada stylových prvků - od klenuté konstrukce těla s rozšířenými F otvory pro lepší akustickou projekci, elegantní lemovky s jemným nádechem patiny (Aged White) a černobílé výložky, niklového hardware po třívrstvý pickguard z imitace želvoviny.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G2655 Streamliner Center Block Jr V-Stoptail BroadTron BT-2S Pickups LRL VA

Gretsch G2655 Streamliner Center Block Jr V-Stoptail BroadTron BT-2S Pickups LRL VA

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce