Gretsch G2655T Streamliner Center Block Jr Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL PM

Gretsch G2655T Streamliner Center Block Jr Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL PM

13890 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Gretsch G2655T Streamliner Center Block Jr Bigsby BroadTron BT-2S Pick od kvalitní značky Gretsch - toto zboží si můžete nechat poslat s unikátní slevou za 13890 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212107
Do obchodu

Popis

Gretsch

Diskontní Gretsch G2655T Streamliner Center Block Jr Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL PM od top výrobce Gretsch - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 13890. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Neplaťte jinde víc než musíte..

Semiakustická kytara

 Pololubová kytara G2655T ze série Streamliner jistě potěší hráče, kteří hledají nástroj s moderním zvukem, výbornými herními vlastnostmi a elegantním designem kytar Gretsch.

Kompaktnější tělo nástroje s double-cut designem je zhotoveno z překližovaného javoru a masivního smrkového centrálního bloku, který vyztužuje přední desku kytary a zároveň eliminuje (v naprosté většině případů) nežádoucí efekt zpětné vazby. Ke krku ze dřeva nato s profilem Thin „U“ je přilepen hmatník ze dřeva fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky z imitace perleti.

Tajemstvím zvuku série Streamliner jsou humbuckery Broad’Tron BT-2S s vysokým výstupním signálem specificky navržené pro tuto řadu nástrojů. Poskytují kytarám vyvážený zvuk s robustními basy, čistými výškami a průraznými středy. K jeho úpravám slouží dva potenciometry hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), tónová clona, ovladač celkové hlasitosti (Master Volume) a třípolohový přepínač snímačů.

Přesné ladění zaručuje uchycení strun přes nultý pražec z umělé kosti ve firemních Die-Cast ladících mechanikách, na druhé straně v kobylce Adjusto-Matic. Licenčním tremolem Bigsby B50 zpestříte hru decentními zvukovými efekty. Klasický oku lahodící design kytar Gretsch podtrhuje řada stylových prvků - od klenuté konstrukce těla s rozšířenými F otvory pro lepší akustickou projekci, elegantní lemovky s jemným nádechem patiny (Aged White) a černobílé výložky, niklového hardware po černý třívrstvý pickguard.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G2655T Streamliner Center Block Jr Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL PM

Gretsch G2655T Streamliner Center Block Jr Bigsby BroadTron BT-2S Pickups LRL PM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce