Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL JGM

Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL JGM

13190 Kč

Váš oblíbený produkt, Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL JGM co nám dodává Gretsch - tento artikl musíte mít za mimořádně nízkou cenu 13190 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212093
Do obchodu

Popis

Gretsch

V akci je Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL JGM od producenta Gretsch - tento produkt prodáváme za výhodnou cenu 13190. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary typu Jet, ať už jde o modely ze základní řady Electromatic nebo vyšší Professional, spojuje použití masivního těla s jedním nebo dvěma výřezy. Jde o velmi všestranné nástroje, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Double-cut model G5222 Jade Grey Metallic spadá do již zmíněné řady Electromatic. Tělo kytary je zhotoveno z komorovaného mahagonu. K rovněž mahagonovému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva humbuckery Black Top Broad’Tron poskytují kytaře plný dynamický zvuk s dobrou artikulací tónu a o něco vyšší výstupní signál, než nabízí snímače Filter’Tron, tj. mají zvukově o něco blíže k tradičním humbuckerům. Ovladače v podobě dvou potenciometrů hlasitosti (pro každý humbucker zvlášť), tónové clony, celkové hlasitosti nástroje s Treble Bleed obvodem (umožňuje stahovat Master Volume bez zvýraznění basových frekvencí) a třípolohového přepínače snímačů nabízí komplexní kontrolu nad charakterem zvuku.

Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách, nastavitelné kobylce Adjusto-Matic a struníku Gretsch V Stoptail. Stylový design nástroje podtrhují tradiční prvky v podobě světlé obvodové lemovky těla doplněné černobílými linkami, chromovaný hardware a černý pickguard.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL JGM

Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL JGM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce