Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL WS

Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL WS

13190 Kč

Nabídka pro vás: Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL WS s jakostní značkou Gretsch - toto zboží si můžete nechat poslat po slevě za 13190 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212095
Do obchodu

Popis

Gretsch

Velmi oblíbený produkt Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL WS od top výrobce Gretsch - toto zboží si můžete koupit ve slevové akci za 13190. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Elektrická kytara

 Elektrické kytary typu Jet, ať už jde o modely ze základní řady Electromatic nebo vyšší Professional, spojuje použití masivního těla s jedním nebo dvěma výřezy. Jde o velmi všestranné nástroje, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Double-cut model G5222 Walnut Stain spadá do již zmíněné řady Electromatic. Tělo kytary je zhotoveno z komorovaného mahagonu. K rovněž mahagonovému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva humbuckery Black Top Broad’Tron poskytují kytaře plný dynamický zvuk s dobrou artikulací tónu a o něco vyšší výstupní signál, než nabízí snímače Filter’Tron, tj. mají zvukově o něco blíže k tradičním humbuckerům. Ovladače v podobě dvou potenciometrů hlasitosti (pro každý humbucker zvlášť), tónové clony, celkové hlasitosti nástroje s Treble Bleed obvodem (umožňuje stahovat Master Volume bez zvýraznění basových frekvencí) a třípolohového přepínače snímačů nabízí komplexní kontrolu nad charakterem zvuku.

Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách, nastavitelné kobylce Adjusto-Matic a struníku Gretsch V Stoptail. Stylový design nástroje podtrhují tradiční prvky v podobě světlé obvodové lemovky těla doplněné černobílými linkami, chromovaný hardware a černý pickguard.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL WS

Gretsch G5222 Electromatic Double Jet BT V-Stoptail LRL WS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce