Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL CG

Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL CG

14590 Kč

Diskontní Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL CG originální od labelu Gretsch - tento produkt posíláme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 14590 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212079
Do obchodu

Popis

Gretsch

No tak tohle je gól: Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL CG od předního výrobce Gretsch - toto zboží si můžete koupit v bombastické akci za 14590. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Elektrická kytara

 Elektrické kytary typu Jet, ať už jde o modely ze základní řady Electromatic nebo vyšší Professional, spojuje použití masivního těla s jedním nebo dvěma výřezy. Jde o velmi všestranné nástroje, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Double-cut model G5232T spadá do již zmíněné řady Electromatic. Tělo kytary je zhotoveno z komorovaného mahagonu a klenutého javorového topu. K mahagonovému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva humbuckery Black Top Filter’Tron akcentují akustické vlastnosti komorovaného těla a poskytují kytaře vyvážený transparentní zvuk s potřebnou dávkou průraznosti univerzálně vhodný pro řadu hudebních stylů, tj. křišťálově čistý tón i agresivní overdrive, podle potřeby hráče. Ovladače v podobě dvou potenciometrů hlasitosti (pro každý humbucker zvlášť), tónové clony, celkové hlasitosti nástroje s Treble Bleed obvodem (umožňuje stahovat Master Volume bez zvýraznění basových frekvencí) a třípolohového přepínače snímačů nabízí komplexní kontrolu nad charakterem zvuku.

Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a nastavitelné kobylce Adjusto-Matic s licenčním tremolem Bigsby B50. Stylový design nástroje podtrhují tradiční prvky v podobě světlé obvodové lemovky těla doplněné černobílými linkami, chromovaný hardware a Silver Plexi pickguard s černým firemním logem Gretsch.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL CG

Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL CG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce