Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL TR

Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL TR

14590 Kč

Jasný hit, Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL TR s proslulou značkou Gretsch - tento artikl nakupujte v jedinečné akci za 14590 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212081
Do obchodu

Popis

Gretsch

Jedinečná nabídka, Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL TR od kvalitního výrobce Gretsch - tento artikl se na vás těší za výhodnou cenu 14590. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary typu Jet, ať už jde o modely ze základní řady Electromatic nebo vyšší Professional, spojuje použití masivního těla s jedním nebo dvěma výřezy. Jde o velmi všestranné nástroje, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Double-cut model G5232T spadá do již zmíněné řady Electromatic. Tělo kytary je zhotoveno z komorovaného mahagonu a klenutého javorového topu. K mahagonovému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva humbuckery Black Top Filter’Tron akcentují akustické vlastnosti komorovaného těla a poskytují kytaře vyvážený transparentní zvuk s potřebnou dávkou průraznosti univerzálně vhodný pro řadu hudebních stylů, tj. křišťálově čistý tón i agresivní overdrive, podle potřeby hráče. Ovladače v podobě dvou potenciometrů hlasitosti (pro každý humbucker zvlášť), tónové clony, celkové hlasitosti nástroje s Treble Bleed obvodem (umožňuje stahovat Master Volume bez zvýraznění basových frekvencí) a třípolohového přepínače snímačů nabízí komplexní kontrolu nad charakterem zvuku.

Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a nastavitelné kobylce Adjusto-Matic s licenčním tremolem Bigsby B50. Stylový design nástroje podtrhují tradiční prvky v podobě světlé obvodové lemovky těla doplněné černobílými linkami, chromovaný hardware a Silver Plexi pickguard s černým firemním logem Gretsch.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL TR

Gretsch G5232T Electromatic Double Jet FT Bigsby LRL TR

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce