Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL DCM

Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL DCM

14890 Kč

Unikátní Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL DCM od společnosti Gretsch - tento hit seženete za skvělou cenu 14890 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212098
Do obchodu

Popis

Gretsch

Produkt osvědčený zákazníky, Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL DCM co nám dodává Gretsch - tento produkt prodáváme za výhodnou cenu 14890. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary typu Jet, ať už jde o modely ze základní řady Electromatic nebo vyšší Professional, spojuje použití masivního těla s jedním nebo dvěma výřezy. Jde o velmi všestranné nástroje, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Barytonová kytara G5260 s Les Paul single-cut designem spadá do již zmíněné řady Electromatic. Tělo nástroje je zhotoveno z mahagonu. K přišroubovanému javorovému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva firemní mini humbuckery poskytují kytaře definovaný artikulovaný zvuk i při větším zkreslení a výraznějším podladění, ke kterému delší krk (menzura 756 mm) přímo vybízí. K úpravám zvuku slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách, nastavitelné kobylce Adjusto-Matic a struníku Gretsch V Stoptail. Stylový design nástroje podtrhují tradiční prvky v podobě světlé obvodové lemovky těla doplněné černobílými linkami, chromovaný hardware a stříbrný Plexi pickguard ozdobený černým logem Gretsch.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL DCM

Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL DCM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce