Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL JGM

Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL JGM

14890 Kč

Exkluzivní Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL JGM co odebíráme od výrobce Gretsch - tento artikl nakupujte při časově omezené akci za 14890 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212099
Do obchodu

Popis

Gretsch

No a tohle chcete: Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL JGM co nám vyrábí Gretsch - tento artikl doporučujeme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 14890. Vybírejte to nejlepší u nás. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary typu Jet, ať už jde o modely ze základní řady Electromatic nebo vyšší Professional, spojuje použití masivního těla s jedním nebo dvěma výřezy. Jde o velmi všestranné nástroje, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Barytonová kytara G5260 s Les Paul single-cut designem spadá do již zmíněné řady Electromatic. Tělo nástroje je zhotoveno z mahagonu. K přišroubovanému javorovému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva firemní mini humbuckery poskytují kytaře definovaný artikulovaný zvuk i při větším zkreslení a výraznějším podladění, ke kterému delší krk (menzura 756 mm) přímo vybízí. K úpravám zvuku slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách, nastavitelné kobylce Adjusto-Matic a struníku Gretsch V Stoptail. Stylový design nástroje podtrhují tradiční prvky v podobě světlé obvodové lemovky těla doplněné černobílými linkami, chromovaný hardware a stříbrný Plexi pickguard ozdobený černým logem Gretsch.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL JGM

Gretsch G5260 Electromatic Jet Baritone V-Stoptail LRL JGM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce