Gretsch G5260T Electromatic Jet Baritone Bigsby LRL BK

Gretsch G5260T Electromatic Jet Baritone Bigsby LRL BK

17490 Kč

Produkt osvědčený zákazníky, Gretsch G5260T Electromatic Jet Baritone Bigsby LRL BK pocházející od značky Gretsch - tento produkt koupíte s výjimečnou slevou za 17490 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212096
Do obchodu

Popis

Gretsch

Výjimečné zboží, Gretsch G5260T Electromatic Jet Baritone Bigsby LRL BK se známou značkou Gretsch - tento hit seženete levně za 17490. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary typu Jet, ať už jde o modely ze základní řady Electromatic nebo vyšší Professional, spojuje použití masivního těla s jedním nebo dvěma výřezy. Jde o velmi všestranné nástroje, které bez problémů využijete v řadě hudebních stylů.

Barytonová kytara G5260T s Les Paul single-cut designem spadá do již zmíněné řady Electromatic. Tělo nástroje je zhotoveno z mahagonu. K přišroubovanému javorovému krku s profilem Thin U je přilepen hmatník z fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classic Thumbnail).

Dva firemní mini humbuckery poskytují kytaře definovaný artikulovaný zvuk i při větším zkreslení a výraznějším podladění, ke kterému delší krk (menzura 756 mm) přímo vybízí. K úpravám zvuku slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních Die-Cast ladících mechanikách, nastavitelné kobylce Adjusto-Matic a licenčním tremolu Bigsby B50. Stylový design nástroje podtrhují tradiční prvky v podobě světlé obvodové lemovky těla doplněné černobílými linkami, chromovaný hardware a stříbrný Plexi pickguard ozdobený černým logem Gretsch.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G5260T Electromatic Jet Baritone Bigsby LRL BK

Gretsch G5260T Electromatic Jet Baritone Bigsby LRL BK

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce