Gretsch G5410T Electromatic Rat Rod Hollow Body Single-Cut Bigsby RW MPM

Gretsch G5410T Electromatic Rat Rod Hollow Body Single-Cut Bigsby RW MPM

21390 Kč

Spokojenost přinášející Gretsch G5410T Electromatic Rat Rod Hollow Body Single-Cut Bigsby RW M originální od labelu Gretsch - toto zboží zakoupíte v časové omezené slevě za 21390 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212087
Do obchodu

Popis

Gretsch

No a tohle chcete: Gretsch G5410T Electromatic Rat Rod Hollow Body Single-Cut Bigsby RW MPM co nám dodává Gretsch - tento produkt objednáte s VIP slevou pro každého za 21390. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Přejeme vám příjemné nakupování..

Semiakustická kytara

 Kytary ze série Electromatic představují novodobou klasiku firmy Gretsch. Jejich jedinečný zvuk, skvělý styl a herní komfort jsou zárukou, že jakmile je jednou vezmete do ruky, už je nebudete chtít pustit.

Užší tělo (63,5 mm) lubového single-cut modelu G5410T „Rat Rod“ je zhotoveno z překližovaného javoru. K javorovému krku s profilem Standard „U“ je přilepen palisandrový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classical Thumbnail).

Dva humbuckery Black Top Filter’Tron poskytují kytaře autentický Gretsch zvuk a feel, pro které jsou tyto nástroje považovány za esenciální rock’ n’ rollové kytary od samotných počátků žánru. K úpravám zvuku slouží dva potenciometry hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), tónová clona, ovladač celkové hlasitosti s Treble Bleed obvodem (umožňuje stahovat Master Volume bez zvýraznění basových frekvencí) a třípolohový přepínač snímačů.

Přesné ladění zaručuje uchycení strun přes nultý pražec z materiálu NuBone ve firemních otevřených ladících mechanikách ve Vintage stylu a v kobylce Adjusto-Matic usazené na pevné dřevěné základně. Licenčním tremolem Bigsby B60 zpestříte hru decentními zvukovými efekty. Klasický oku lahodící design kytar Gretsch podtrhuje řada stylových prvků - od klenuté konstrukce těla s rozšířenými F otvory pro lepší akustickou projekci, elegantní lemovky s jemným nádechem patiny (Aged White) a černobílé výložky, menší hlavice kytary v pozdním 50s´ stylu, chromovaného hardware po černý Plexi pickguard ozdobený firemním logem Gretsch.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G5410T Electromatic Rat Rod Hollow Body Single-Cut Bigsby RW MPM

Gretsch G5410T Electromatic Rat Rod Hollow Body Single-Cut Bigsby RW MPM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce