Gretsch G5655T Electromatic Center Block Jr Single-Cut Bigsby CG

Gretsch G5655T Electromatic Center Block Jr Single-Cut Bigsby CG

21390 Kč

Tradiční bestseller, Gretsch G5655T Electromatic Center Block Jr Single-Cut Bigsby CG od oblíbeného výrobce Gretsch - tento hit můžete sehnat extra levně za 21390 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212091
Do obchodu

Popis

Gretsch

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Gretsch G5655T Electromatic Center Block Jr Single-Cut Bigsby CG od společnosti Gretsch - tento produkt doručujeme s výjimečnou slevou za 21390. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Semiakustická kytara

 Kytary ze série Electromatic představují novodobou klasiku firmy Gretsch. Jejich jedinečný zvuk, skvělý styl a herní komfort jsou zárukou, že jakmile je jednou vezmete do ruky, už je nebudete chtít pustit.

Kompaktnější tělo pololubového single-cut modelu G5655TG je zhotoveno z překližovaného javoru a komorovaného smrkového centrálního bloku, který vyztužuje přední desku kytary. K javorovému krku s profilem Thin „U“ je přilepen hmatník ze dřeva fíkovníku osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky z imitace perleti (Neo-Classical Thumbnail).

Dva humbuckery Black Top Broad’Tron poskytují kytaře plný dynamický zvuk s dobrou artikulací tónu a o něco vyšší výstupní signál, než nabízí snímače Filter’Tron, tj. mají zvukově o něco blíže k tradičním humbuckerům. K úpravám zvuku slouží dva potenciometry hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), tónová clona, ovladač celkové hlasitosti (Master Volume) a třípolohový přepínač snímačů.

Přesné ladění zaručuje uchycení strun přes nultý pražec z materiálu Graph Tech NuBone ve firemních Die-Cast ladících mechanikách a v kobylce Adjusto-Matic. Licenčním tremolem Bigsby B70 zpestříte hru decentními zvukovými efekty. Klasický oku lahodící design kytar Gretsch podtrhuje řada stylových prvků - od klenuté konstrukce těla, elegantní lemovky s jemným nádechem patiny (Aged White) a černobílé výložky, niklového hardware po Silver Plexi pickguard ozdobený černým firemním logem Gretsch.

Všechny produkty od výrobce
Gretsch G5655T Electromatic Center Block Jr Single-Cut Bigsby CG

Gretsch G5655T Electromatic Center Block Jr Single-Cut Bigsby CG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce