Gruvgear David Ellefson Recoil Signature Strap

Gruvgear David Ellefson Recoil Signature Strap

1990 Kč

Příjemné pocity navazující Gruvgear David Ellefson Recoil Signature Strap populárního výrobce Gruvgear - toto zboží si můžete opatřit za skvělou cenu 1990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN195016
Do obchodu

Popis

Gruvgear

Jasný hit, Gruvgear David Ellefson Recoil Signature Strap značky Gruvgear - tento produkt koupíte za mimořádně nízkou cenu 1990. Vybírejte to nejlepší u nás. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Kytarový popruh

 GruvGear Recoil je signature popruhem navrženým ve spolupráci s Davidem Ellefsonem, baskytaristou kapely Megadeth. Prioritou při vývoji bylo maximální pohodlí, kterého se podařilo docílit prostřednictvím extra silného polstrování, nadstandardní šířky a dvojité možnosti nastavení – popruh je možné zkrátit či prodloužit z obou stran pro docílení optimální polohy ramenní vycpávky. Vyroben je z kombinace umělé kůže a neoprenu, která je poddajná, neklouže, zabraňuje pocení a optimálně rozloží váhu i těch nejtěžších nástrojů, výborně se tedy hodí nejen pro baskytary, ale ocení jej i kytaristé.

Všechny produkty od výrobce
Gruvgear David Ellefson Recoil Signature Strap

Gruvgear David Ellefson Recoil Signature Strap

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce