Gruvgear FretWraps Maple Small

Gruvgear FretWraps Maple Small

290 Kč

No a tohle chcete: Gruvgear FretWraps Maple Small s proslulou značkou Gruvgear - tento produkt máte po jednoduché objednávce za výhodnou cenu 290 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN175087
Do obchodu

Popis

Gruvgear

Ve slevě je Gruvgear FretWraps Maple Small od známého výrobce Gruvgear - tento hit můžete pořídit za jedinečnou cenu 290. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Tlumítko strun

 GRUVGEAR FRETWRAPS FW 1-PK LIT SM
Konec ponožkám, potítkům a čelenkám na hlavách kytary. Pokud potřebujete utlumit struny, pak použijte Fret Wraps od výrobce Gruv Gear.

Fret Wrap vám pomůže efektivně utlumit „přezvuky“ a nechtěnou rezonanci strun při hraní. Velmi dobře poslouží při koncertu, a zejména pak ve studiu, kde je každý nechtěný zvuk slyšet. Každý Fret Wrap je vyrobený tak, abyste si sami mohli určit, jak silně struny stiskne. Jeho nasazení a případné sundání z kytary je rychlé a pohodlné.

Už žádné nechtěné drnčení a nežádoucí zvuky.

V balení najdete velikost SM (Small). Ta je ideální pro šestistrunné kytary (elektrické i akustické), čtyřstrunné baskytary a ukulele.

Všechny produkty od výrobce
Gruvgear FretWraps Maple Small

Gruvgear FretWraps Maple Small

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce