H&H VRM-10A

H&H VRM-10A

4890 Kč

Nabídka pro vás: H&H VRM-10A co odebíráme od výrobce H&H - tento hit můžete pořídit výhodně za 4890 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220327
Do obchodu

Popis

H&H

Trendy H&H VRM-10A od producenta H&H - tento produkt máte na dosah ruky v neopakovatelné akci za 4890. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Aktivní pódiový odposlech

 Aktivní pódiový monitor HH VRM-10A je univerzální aktivní box s mnoha způsoby využití.

Díky vestavěnému tříkanálovému mixu, který je opatřen dvojicí symetrických vstupů s konektory XLR a Jack a volbou citlivosti line/mic a jedním pomocným AUX vstupem, lze VRM-10A využít i k přímému nazvučení malé skupiny sestávající například z kytary, zpěvu a kláves. U každého kanálu lze nastavit samostně hlasitost a master sekce nabízí dvoupásmový EQ a celkovou hlasitost.

Box VRM-10A je osazen zesilovačem třídy D o výkonu 200W a zakázkovým 10" reproduktorem HH s impozantní hodnotou maximálního akustického tlaku 114dB. Kvalitní reprodukci výšek zajišťuje 1" tlakový driver.

Box je vyroben z lehké vícevrstvé překližky. Na boku je opatřen 35mm adaptérem pro umístění na stojan. Lze ho tedy použít nejen jako zkosený odposlech na pódiu, ale i jako hlavní PA box

Všechny produkty od výrobce
H&H VRM-10A

H&H VRM-10A

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce