H&H VRM-15A

H&H VRM-15A

7190 Kč

No tak tohle je gól: H&H VRM-15A populárního výrobce H&H - tento hit seženete extra výhodně za 7190 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221110
Do obchodu

Popis

H&H

No a tohle chcete: H&H VRM-15A od oblíbeného výrobce H&H - toto zboží si můžete opatřit za hustou cenu 7190. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Aktivní pódiový odposlech

 Aktivní pódiový monitor HH VRM-15A je univerzální aktivní box s mnoha způsoby využití.

Díky vestavěnému tříkanálovému mixu, který je opatřen dvojicí symetrických vstupů s konektory XLR a Jack a volbou citlivosti line/mic a jedním pomocným AUX vstupem, lze VRM-15A využít i k přímému nazvučení malé skupiny sestávající například z kytary, zpěvu a kláves. U každého kanálu lze nastavit samostatně hlasitost a master sekce nabízí dvoupásmový EQ a celkovou hlasitost.

Box VRM-15A je osazen zesilovačem třídy A/B o výkonu 600W a zakázkovým 15" reproduktorem HH s impozantní hodnotou maximálního akustického tlaku 119 dB. Kvalitní reprodukci výšek potom zajišťuje 1" tlakový driver.

Box je vyroben z lehké vícevrstvé překližky. Na boku je opatřen 35mm adaptérem pro umístění na reproduktorový stojan. Lze ho tedy použít nejen jako zkosený odposlech na pódiu, ale i jako hlavní PA box.

Všechny produkty od výrobce
H&H VRM-15A

H&H VRM-15A

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce