H&H VRM-8A

H&H VRM-8A

4150 Kč

Špičkové zboží, H&H VRM-8A s osvědčenou značkou H&H - toto zboží si můžete nechat dodat při právě probíhající akci za 4150 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220329
Do obchodu

Popis

H&H

Trhem osvědčený produkt, H&H VRM-8A od výrobce H&H - tento produkt dodáváme za mimořádně nízkou cenu 4150. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Aktivní pódiový odposlech

 Aktivní pódiový monitor HH VRM-8A je univerzální aktivní box s mnoha způsoby využití.

Díky vestavěnému tříkanálovému mixu, který je opatřen dvojicí symetrických vstupů s konektory XLR a Jack a volbou citlivosti line/mic a jedním pomocným AUX vstupem, lze VRM-8A využít i k přímému nazvučení malé skupiny sestávající například z kytary, zpěvu a kláves. U každého kanálu lze nastavit samostně hlasitost a master sekce nabízí dvoupásmový EQ a celkovou hlasitost.

Box VRM-8A je osazen zesilovačem třídy D o výkonu 200W a zakázkovým 8" reproduktorem HH s impozantní hodnotou maximálního akustického tlaku 114dB. Kvalitní reprodukci výšek zajišťuje 1" tlakový driver.

Box je vyroben z lehké vícevrstvé překližky. Na boku je opatřen 35mm adaptérem pro umístění na stojan. Lze ho tedy použít nejen jako zkosený odposlech na pódiu, ale i jako hlavní PA box

Všechny produkty od výrobce
H&H VRM-8A

H&H VRM-8A

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce