Hiscox Rectangular Violia Case - Black/Silver (použité)

Hiscox Rectangular Violia Case - Black/Silver (použité)

2990 Kč

Kvalitní Hiscox Rectangular Violia Case - Black/Silver (použité) od společnosti Hiscox - tento produkt nabízíme v úžasné akci za 2990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN211484
Do obchodu

Popis

Hiscox

Není proč váhat, Hiscox Rectangular Violia Case - Black/Silver (použité) od oblíbené společnosti Hiscox - tento artikl je v tento okamžik za mimořádně nízkou cenu 2990. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. No a to se jednoduše vyplatí..

Pouzdro na violu

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

Anglická firma Hiscox už více než třicet let vyrábí kufry pro širokou škálu hudebních nástrojů. Jejich výrobky jsou charakteristické kvalitními hi-tech použitými materiály, vysokou funkčností a precizním zpracováním. Naprosto splňují základní požadavky pro dobrý nástrojový kufr (obal), tj. jsou lehké, tvarované přesně na míru vašemu nástroji a odolné vůči nárazům a jiným nepříjemnostem spojeným s cestováním a manipulací s kufrem. Navíc oproti kufrům z překližky či jiných plastových materiálů nabízejí podstatně lepší tepelnou izolaci a tím i větší komfort pro váš cenný hudební nástroj.

Originální Liteflite konstrukce kufru řady Standard se skládá z vnějšího pláště vyrobeného z 1,5 mm tlusté vrstvy z kompozitního materiálu ABS, ke kterému pevně přiléhá vnitřní vrstva z polyuretanové pěny. Díky tomu je kufr nejen mimořádně lehký, ale i odolný. Prostor pro uložení drobného příslušenství a kvalitní zámky jsou samozřejmostí, součástí je také ramenní popruh pro snadnější přenos.

Všechny produkty od výrobce
Hiscox Rectangular Violia Case - Black/Silver (použité)

Hiscox Rectangular Violia Case - Black/Silver (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce