HTP ANTI-SKATING Test record

HTP ANTI-SKATING Test record

499 Kč

Zákazníky doporučované zboží, HTP ANTI-SKATING Test record od top značky HTP - tento artikl nepropásněte s výjimečnou slevou za 499 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: HN222001
Do obchodu

Popis

HTP

Produkt osvědčený zákazníky, HTP ANTI-SKATING Test record od kvalitního výrobce HTP - tento produkt obchodujeme levně za 499. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Příslušenství

 Testovací deska bez drážek - tzv. zrcátko, umožňuje bez dalších měřících přístrojů nastavit vhodnou velikost kompenzační síly. Nejlepší kontrolou správného nastavení boční síly na hrot je nastavení pomocí Anti-skating TEST Record, které je přesné a uživatelsky jednoduché.

Na co je testovací deska dobrýá?

Často je nastavení boční síly popsáno ve stejné stupnici jako vertikální přítlak na hrot a na stejnou hodnotu by se měla také nastavit. Neznamená to ovšem, že při přítlaku na přenosku 2 g (20 mN) je na stejnou hodnotu nastavena i boční síla. Tato síla je mnohem menší, jen kvůli zjednodušení nastavení jsou stupnice stejně popsané. Při nastavování pomocí závažíčka na silonovém vlákně dochází ke změně boční síly tím, do jaké drážky silonové vlákno usadíme. Správné nastavení boční síly také není pro daný gramofon nebo přenosku univerzální. Záleží především na přítlaku, ale také například na tvaru hrotu. Sférické hroty, kvůli většímu tření mezi deskou a hrotem, vyžadují větší kompenzační sílu než hroty eliptické nebo hroty typu Shibata. Navíc se během přehrávání desky velikost této boční síly na hrot se změnou bočního úhlu snímání mění a podle toho by se měla měnit i velikost kompenzační boční síly, čehož se, jak při použití magnetické kompenzace tak mechanicky pomocí závažíčka, dá dosáhnout. Nejlepší kontrolou správného nastavení boční síly na hrot je nastavení pomocí Antiskating TEST Record, které je přesné a velmi jednoduché.

Všechny produkty od výrobce
HTP ANTI-SKATING Test record

HTP ANTI-SKATING Test record

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce