Ibanez AVD15PFRCEOPS

Ibanez AVD15PFRCEOPS

15590 Kč

Spokojenost přinášející Ibanez AVD15PFRCEOPS kvalitní značky Ibanez - toto zboží si můžete opatřit za bombastickou cenu 15790 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219046
Do obchodu

Popis

Ibanez

Nejprodávanější Ibanez AVD15PFRCEOPS od oblíbeného výrobce Ibanez - tento produkt objednáte při právě probíhající akci za 15790. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Elektroakustická kytara

 Přijďte si vyzkoušet „upečené“ kytary. Akustické modely Ibanez ze série Artwood Vintage s označením Thermo Aged jsou vyrobeny ze dřeva speciálně zahřívaného ve vakuu. Při tomto procesu se dřevo zbaví veškeré vlhkosti a dojde k rozložení pryskyřice. Výsledkem jsou lehké a tvrdé desky, které svým charakterem připomínají dřevo vysoušené po několik dekád. Smrk navíc v průběhu pečení získá nádherný jantarový nádech, takže označení Vintage na tyto akustické kytary sedí ve všech směrech.

Přední deska modelu Dreadnought AVD15PFRCE-OPS je zhotovena z masivního smrku Sitka (Thermo Aged), zadní deska a luby z překližovaného pau ferro. Ke krku z exotického dřeva nyatoh je přilepen hmatník z pau ferro (Thermo Aged) osazený dvaceti pražci. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují javorové poziční tečky.

Stabilní ladění a ideální rezonanci zaručuje ukotvení strun přes kompenzované sedlo a nultý pražec z kosti v kobylce z pau ferro (Thermo Aged) a chromovaných ladících mechanikách s převodovým poměrem 18:1 a kolíčky Butterbean. Ušlechtilý vzhled nástroje podtrhuje dřevěná rozeta, obvodová lemovka těla a stylový pickguard, který zároveň chrání lak nástroje před poškrábáním.

Dostatečnou hlasitost pro potřeby veřejného vystupování nebo hraní s kapelou poskytuje podkobylkový snímač Fishman Sonicore a elektronika Ibanez AEQ-SP2 s integrovanou ladičkou a dvoupásmovým ekvalizérem.

Všechny produkty od výrobce
Ibanez AVD15PFRCEOPS

Ibanez AVD15PFRCEOPS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce