Ibanez AW150CE-OPN (použité)

Ibanez AW150CE-OPN (použité)

9500 Kč

Tohle si zamilujete: Ibanez AW150CE-OPN (použité) od kvalitního výrobce Ibanez - tento artikl je tady pro vás za jedinečnou cenu 9500 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221253
Do obchodu

Popis

Ibanez

Jasný hit, Ibanez AW150CE-OPN (použité) se známou značkou Ibanez - tento artikl objednávejte za úžasnou cenu 9500. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Elektroakustická kytara

 Nástroj jeví na některých místech drobné, kosmetické známky používání (šmouhy v laku po trsátku apod.).

AW150CE je elektroakustická kytara s velkým rezonantním tělem typu Dreadnought.

Přední deska kytary je zhotovena z masivního smrku Sitka, zadní deska luby z překližovaného okoume. Tvarování lubů v místě opírání pravé ruky je zárukou většího herního komfortu.

Dostatečnou hlasitost pro potřeby veřejného vystupování nebo hraní s kapelou poskytuje elektronika Ibanez AEQ-TP2 s integrovanou ladičkou a podkobylkový piezo snímač Ibanez T-bar. Dva výstupy z nástroje, tj. symetrický XLR a tradiční 6,3 mm jack, řeší případné problémy s propojovacími kabely a konektory akustických kytarových aparátů – jednoduše budete vždy ”ready”.

Struny jsou uchyceny ve firemních chromovaných Die-Cast mechanikách a v kobylce z ovangkolu. Kostěné kompenzované sedlo a nultý pražec poskytují strunám ideální rezonanci. Kolíčky do kobylky Ibanez Advantage nabízí oproti standardním modelům výhody v podobě snadné manipulace a pevného uchycení strun. Tradiční zdobné prvky reprezentuje rozeta v podobě laserové rytiny a firemní logo na hlavici kytary.

Nástroje z řady Artwood japonské značky Ibanez vychází z tradiční řemeslné práce a získaného know-how, které kombinují s moderními technologickými postupy.

Všechny produkty od výrobce
Ibanez AW150CE-OPN (použité)

Ibanez AW150CE-OPN (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce