Ibanez GRG131DX-WH

Ibanez GRG131DX-WH

5190 Kč

Jakostní Ibanez GRG131DX-WH od společnosti Ibanez - tento hit můžete pořídit s unikátní slevou za 5190 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219048
Do obchodu

Popis

Ibanez

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Ibanez GRG131DX-WH od originálního výrobce Ibanez - toto zboží si můžete koupit za skvělou cenu 5190. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Elektrická kytara

 Řada elektrických kytar GIO představuje cenově dostupné nástroje typu Superstrat. I u těchto řad je dbáno, aby vzhled, zvuk a herní vlastnosti kytar nabízely hráčům maximální spokojenost.

Tělo modelu GRG131DX-WH je zhotoveno z topolu. K přišroubovanému javorovému krku je přilepen hmatník ze dřeva purpleheart osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční značky v designu Red Sharktooth.

Dva firemní humbuckery Infinity R s keramickými magnety poskytují kytaře potřebný zvukový drive. Charakter zvuku lze standardně upravovat pomocí potenciometrů hlasitosti, tónové clony a pětipolohového přepínače snímačů. Struny jsou ukotveny ve firemních ladících mechanikách a pevné kobylce F106.

Všechny produkty od výrobce
Ibanez GRG131DX-WH

Ibanez GRG131DX-WH

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce