Ibanez GRGA120QA-TKS

Ibanez GRGA120QA-TKS

6690 Kč

Tradiční bestseller, Ibanez GRGA120QA-TKS od oblíbené značky Ibanez - toto zboží si můžete nechat dodat s unikátní slevou za 6790 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219047
Do obchodu

Popis

Ibanez

Jedinečná nabídka, Ibanez GRGA120QA-TKS originální od labelu Ibanez - tento produkt koupíte za hustou cenu 6790. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Elektrická kytara

 Řada elektrických kytar GIO představuje cenově dostupné nástroje typu Superstrat. I u těchto řad je dbáno, aby vzhled, zvuk a herní vlastnosti kytar nabízely hráčům maximální spokojenost.

Topolové tělo modelu GRGA120QA-TKS zdobí barevná úprava Transparent Black Burst podtržená kresbou v dekoru obláčkového javoru (nejedná se o skutečnou javorovou dýhu). K javorovému krku je přilepen hmatník ze dřeva purpleheart osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Jumbo. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují bílé poziční tečky.

Dva firemní humbuckery Infinity R s keramickými magnety poskytují kytaře potřebný zvukový drive. Charakter zvuku lze standardně upravovat pomocí potenciometrů hlasitosti, tónové clony a pětipolohového přepínače snímačů. Struny jsou ukotveny ve firemních ladících mechanikách a jednozvratném tremolu T102, kterým zpestříte hru působivými zvukovými efekty.

Všechny produkty od výrobce
Ibanez GRGA120QA-TKS

Ibanez GRGA120QA-TKS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce