Ibanez GRX70QAL-TBB

Ibanez GRX70QAL-TBB

5990 Kč

Ve slevě je Ibanez GRX70QAL-TBB od kvalitní značky Ibanez - tento produkt nabízíme po zlevnění za 5990 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219050
Do obchodu

Popis

Ibanez

Nabídka pro vás: Ibanez GRX70QAL-TBB s osvědčenou značkou Ibanez - toto zboží si můžete nechat doručit při časově omezené akci za 5990. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Levoruká elektrická kytara

 Řada elektrických kytar GIO představuje cenově dostupné nástroje typu Superstrat. I u těchto řad je dbáno, aby vzhled, zvuk a herní vlastnosti kytar nabízely hráčům maximální spokojenost.

Topolové tělo levorukého modelu GRX70QAL-TBB zdobí barevná úprava Transparent Blue Burst podtržená kresbou v dekoru obláčkového javoru (nejedná se o skutečnou javorovou dýhu). K javorovému krku je přilepen hmatník ze dřeva jatoba osazený dvaadvaceti pražci velikosti Medium. Orientaci po jeho ploše tradičně usnadňují bílé poziční tečky.

Kombinace snímačů Infinity, tj. humbuckerů na kobylkové a krkové pozici a prostředního single-coilu, poskytuje kytaře širokou paletu zvukových barev. Služby nástroje tak oceníte v řadě hudebních stylů (nejen v rocku a metalu). Zvuk lze standardně upravovat pomocí potenciometrů hlasitosti, tónové clony a pětipolohového přepínače snímačů. Struny jsou ukotveny v chromovaných ladících mechanikách a jednozvratném tremolu T106, kterým zpestříte hru působivými zvukovými efekty.

Všechny produkty od výrobce
Ibanez GRX70QAL-TBB

Ibanez GRX70QAL-TBB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce