Ibanez PGMM11-JB

Ibanez PGMM11-JB

5190 Kč

Vynikající Ibanez PGMM11-JB od známé značky Ibanez - tento hit pořídíte téměř zdarma za 5190 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219052
Do obchodu

Popis

Ibanez

Špičkové zboží, Ibanez PGMM11-JB co nám dodává Ibanez - tento produkt máte po jednoduché objednávce v úžasné akci za 5190. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Dětská elektrická kytara

 Tato elektrická kytara typu Superstrat v menší/dětské velikosti je signature modelem známého kytarového kouzelníka Paula Gilberta.

Tělo kytary je zhotoveno z lipového dřeva. K přišroubovanému javorovému krku je přilepen hmatník z jatoby osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Medium. Orientaci tradičně usnadňují poziční tečky.

Dva pasivní humbuckery Infinity R s keramickými magnety dodávají kytaře potřebný drive a zvukovou kultivovanost standardních „velkých“ modelů. K úpravám slouží ovladač hlasitosti a pětipolohový přepínač snímačů, který nabízí kromě zvuku humbuckerů i single-coil konfigurace na pozicích 2 a 4.

Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách a v pevné kobylce Ibanez F106. Vzhled kytary dokresluje barevná úprava Jewel Blue s designem F výřezů a hardware v provedení Cosmo Black.

Všechny produkty od výrobce
Ibanez PGMM11-JB

Ibanez PGMM11-JB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce