Ibanez TMB100-MGR

Ibanez TMB100-MGR

4490 Kč

Radost přinášející Ibanez TMB100-MGR pocházející od značky Ibanez - tento artikl musíte mít v perfektní akci za 5270 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN170557
Do obchodu

Popis

Ibanez

Hit z katalogu: Ibanez TMB100-MGR od známé značky Ibanez - toto zboží si můžete nechat dodat ve slevové akci za 5270. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Elektrická baskytara

 Tento nástroj spadá do série Talman, pod kterou Ibanez vyrábí akustické a elektrické kytary. Nyní tento oblíbený tvar aplikuje i na baskytary a výsledkem je zcela nový koncept, který kombinuje tradiční design s moderními prvky.

Nástroj má tělo vyrobené z topolu a krk z javoru. Hmatník je z jatoby, neboli brazilské třešně, která prošla speciální tepelnou úpravou. Menzura odpovídá 864 mm, šířka nultého pražce je 41 mm a rádius hmatníku 240 mm.

Kobylka s roztečí strun 19 milimetrů nese označení Standard bridge, o zvuk se starají snímače Dynamix P a Dynamix J. Ovládání je řešeno pomocí dvou kombinovaných potenciometrů Volume, Balance, Bass a Treble.

Všechny produkty od výrobce
Ibanez TMB100-MGR

Ibanez TMB100-MGR

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce