Ibiza sound AMP1000USB-BT

Ibiza sound AMP1000USB-BT

6290 Kč

Dnes je tady pro vás Ibiza sound AMP1000USB-BT značky Ibiza sound - tento artikl nakupujte téměř zdarma za 6290 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: HN220353
Do obchodu

Popis

Ibiza sound

Trendy Ibiza sound AMP1000USB-BT originální od labelu Ibiza sound - toto zboží si můžete opatřit levně za 6290. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Koncový zesilovač

 Profesionální výkonný zesilovač s integrovaným MP3 přehrávačem vhodný pro DJ, zvukaře a pořadatele kulturních eventů či konferencí. AMP1000USB-BT disponuje MP3 přehrávačem s bezdrátovou funkcí Bluetooth, podsvíceným displejem pro maximální přehled a intuitivním ovládacím panelem s tlačítky a knoby pro pohodlné přehrání vaší oblíbené hudby. Streamovat můžete prostřednictvím USB portu z flash disku nebo ze slotu pro SD paměťovou kartu. Přehrávač podporuje většinu známých audio formátů. Zadní panel obsahuje flexibilní konektivitu pro připojení do reproduktorů nebo mixpultu.

Všechny produkty od výrobce
Ibiza sound AMP1000USB-BT

Ibiza sound AMP1000USB-BT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce