Ibiza sound DJ21USB-BT

Ibiza sound DJ21USB-BT

1590 Kč

Jasný hit, Ibiza sound DJ21USB-BT co nám vyrábí Ibiza sound - tento hit můžete pořídit při časově omezené akci za 1590 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220354
Do obchodu

Popis

Ibiza sound

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Ibiza sound DJ21USB-BT od top značky Ibiza sound - tento artikl objednávejte v bombastické akci za 1590. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

DJ mixpult

 DJ mixpult vhodný pro začínající DJe disponuje čtyřmi kanály, intuitivním ovládacím panelem s fadery, knoby, tlačítky a displejem pro maximální přehled. Dále DJ21USB-BT nabízí integrovaný USB/MP3 přehrávač s bezdrátovou technologií Bluetooth, funkci Talk Over a flexibilní konektivitu pro co nejoptimálnější využití. Na zadním panelu také naleznete sluchátkový výstup pro detailní monitoring a dva mikrofonní linkové vstupy pro povzbuzení svého publika.

Všechny produkty od výrobce
Ibiza sound DJ21USB-BT

Ibiza sound DJ21USB-BT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce