Ibiza sound DJM150USB-BT

Ibiza sound DJM150USB-BT

2590 Kč

Ve slevě je Ibiza sound DJM150USB-BT od oblíbeného výrobce Ibiza sound - tento produkt obchodujeme s úžasnou cenovkou 2590 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220356
Do obchodu

Popis

Ibiza sound

Příjemné pocity navazující Ibiza sound DJM150USB-BT s osvědčenou značkou Ibiza sound - toto zboží si můžete nechat dodat s VIP slevou pro každého za 2590. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

DJ mixpult

 DJ mixpult vhodný pro začínající DJe disponuje třemi kanály, intuitivním ovládacím panelem s fadery, knoby, tlačítky a displejem pro maximální přehled. Dále DJ150USB-MKII nabízí integrovaný USB/MP3 přehrávač s bezdrátovou technologií Bluetooth, funkci Talk Over a flexibilní konektivitu pro co nejoptimálnější využití. Na hlavním panelu také naleznete sluchátkový výstup pro detailní monitoring a mikrofonní linkový vstup pro povzbuzení svého publika.

Všechny produkty od výrobce
Ibiza sound DJM150USB-BT

Ibiza sound DJM150USB-BT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce