IK Multimedia iRig Mic Cast 2  (použité)

IK Multimedia iRig Mic Cast 2 (použité)

1350 Kč

Spokojenost přinášející IK Multimedia iRig Mic Cast 2 (použité) od oblíbeného výrobce IK Multimedia - tento artikl nakupujte s neuvěřitelnou slevou za 1350 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221903
Do obchodu

Popis

IK Multimedia

Velmi oblíbený produkt IK Multimedia iRig Mic Cast 2 (použité) od oblíbeného výrobce IK Multimedia - tento artikl pořizujte v jedinečné akci za 1350. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Mikrofon pro iPhone/iPod/iPad/Android

 Zboží bylo vystaveno na prodejně, drobné známky používání, povrchové škrábance. Jinak v pořádku a plně funkční.

YouTubeři, mobilní novináři a další tvůrci obsahu vědí, jak důležitý je při jejich práci skvělý zvuk. Nicméně, pokud nahráváte nebo streamujete pomocí zařízení iPad, iPhone nebo Android, ne vždy je to snadné – zejména v terénu. Určitě znáte ty videa, kdy je zvuk zkomprimován na nepříjemnou úroveň, se šíleným šumem v pozadí, či nárazy větru, nebo je doprovázen otravnou ozvěnou. iRig Mic Cast2 naštěstí přináší řešení, jak dosáhnout čistého a nekomprimovaného zvuku v terénu. Cenově dostupný mikrofon kompaktních rozměrů jednoduše připojíte k vašemu zařízení a nahrávate. Umožní vám kdykoli a kdekoli dosáhnout těch nejlepších zvukových výsledků.

Malý mikrofon s velkým zvukem je následovníkem původního inovativního modelu iRig Mic Cast společnosti IK Multimedia, který uměl čistě zaznamenávat řeč pomocí zařízení iPhone, iPad nebo Android. Nový design iRig Mic Cast 2 se dvěma mikrofonními kapslemi vám oproti původní verzi umožňuje vybrat ze tří snímacích modů: přední, když nahráváte např. sami sebe, zadní, pro potlačení ruchů mimo osu snímání, nebo všesměrový, který je ideální pro záznam rozhovorů a Q&As. Tento mikrofon s hmotností pouhých pár gramů bezpečně a za pár vteřin připojíte na požadované místo smartphonu díky inovativnímu magnetickému systému uchycení, a to i v případě, že je telefon v pouzdře. Dodávaný TRRS kabel umožňuje bezproblémové používání iRig Mic Cast 2 v orientaci na výšku nebo na šířku.

iRig Mic Cast 2 pracuje s jakoukoli aplikací, která nahrává zvuk, takže můžete natáčet videa na YouTube, vysílat živé přenosy na Instagram či FB nebo mikrofon používat pro Skype a FaceTime hovory. Vestavěný výstup na sluchátka lze použít k poslechu signálu v reálném čase, abyste si byli jisti, že nahráváte skvělý zvuk. Je kompatibilní i pro novější modely smartphonů bez konektoru pro sluchátka (nutno použít redukci Lightning / 3.5mm TRRS jack M). Chcete-li začít hned po vybalení nahrávat, upravovat a sdílet svůj obsah přímo se svého zařízení pomocí iRig Mic Cast 2, stáhněte si zdarma iRig Recorder 3 LE (iPhone / iPad / Android) - snadno použitelnou a vysoce kvalitní aplikaci pro zvuk a video.

Bez ohledu na to, kam se chystáte, iRig Mic Cast 2 je díky své snadné přenositelnosti a minimální váze ideálním společníkem na cestách a přiložená protivětrná ochrana zajistí spolehlivý výsledek i při natáčení v exteriérech.
Nejlepší ze všeho je, že nepotřebuje žádné napájení!

Všechny produkty od výrobce
IK Multimedia iRig Mic Cast 2  (použité)

IK Multimedia iRig Mic Cast 2 (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce