ION Mustang Stereo Red

ION Mustang Stereo Red

3200 Kč

Nejprodávanější ION Mustang Stereo Red s osvědčenou značkou ION - tento produkt dodáváme za hustou cenu 3200 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220336
Do obchodu

Popis

ION

Trendy ION Mustang Stereo Red originální od labelu ION - tento hit můžete získat s VIP slevou pro každého za 3200. Vybírejte to nejlepší u nás. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Bezdrátový přenosný reproduktor

 Mustang Stereo je 25W bezdrátový stereofonní reproduktor značky ION. V působivém designu přední masky legendárního automobilu Ford Mustang nabízí kompaktní reproduktor s bluetooth připojením a vestavěným AM/FM tunerem, zdroj hudby lze připojit i klasickým 3,5mm audio kabelem. Display ukazující zvolené pásmo a hlasitost napodobuje přístrojovou desku zmíněného vozu a zdařile doplňuje celkový vzhled. Integrovaná dobíjecí baterie umožňuje až 20 hodin nepřetržitého provozu, napájení je možné pomocí micro USB.

Všechny produkty od výrobce
ION Mustang Stereo Red

ION Mustang Stereo Red

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce