iZotope Nectar 3

iZotope Nectar 3

6690 Kč

Hit poslední doby, iZotope Nectar 3 kvalitní značky iZotope - toto zboží si můžete nechat dodat za perfektní cenu 6690 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220345
Do obchodu

Popis

iZotope

No tak tohle je gól: iZotope Nectar 3 od značky iZotope - tento artikl je tady pro vás s úžasnou cenovkou 6690. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Software

 Nectar 3 je sada 12 efektů, zaměřených na nahrávání hlasů i vokálů. Jsou integrovány v jednom pluginu a tím je ovládání, odezva a účinnost velmi rychlá. Požitím Nektar třetí generace získáte skvělý výsledek, ať už se jedná o nahrávání, editaci nebo mixování hlasů, kde potřebujete široký rozsah nástrojů. K dispozici budete mít funkci "Vocal asistent" pro snadný mix, dva EQ, Pitch, nespočet modulačních efektů, harmonizér, dva výkonné kompresory, Reverb, Gate, vokální modul Saturation a De-esser pro úpravu plosivních souhlásek a sykavek.

Nespočet presetů a možností

Velké množství presetů je organizováno podle stylu hudby. Můžete mít zvuk 60 let nebo ostrý rock nové zvukové éry. Presety jsou i pro podcasting, jazzové vokály nebo moderní pop music a dokonce lze docílit i technického nebo až "robotického" hlasu. Kromě "stylových" presetů jsou efekty přednastaveny např. na průzračný, hřejivý nebo jiskřivý hlasový projev. Takové množství možností přímo vybízí k experimentování a vytváření nových zvuků a zabarvení vokálů.

Nectar je koncipován pro profesionály, kteří si mohou vyhrát s detaily nebo i začátečníky, kteří nevyžadují náročné nastavování parametrů. Je časově náročné hledat správné parametry efektů, proto Nectar nabízí presety pro 12 hudebních žánrů a 110 stylů

Korekce ladění - mnoho let vývoje znamená posun v automatickém a grafickém režimu dolaďování. Výsledkem je přirozený zvuk, jednoduché ovládání.

Breath Control & De-Esser - Nectar inteligentně rozpozná zázněj dechu od hlasu. Můžete vybrat úroveň, při které se "nežádoucí" dechové zázněje eliminují.

Producer-level Controls - při produkci často nemůžete myslet na technická nastavení parametrů, které jsou nutné pro vaši představu zvuku. Proto Nectar komplexně efektuje a upravuje parametry bez nutnosti technických znalostí.

Oblast použití - zvuková postprodukce, dabing, zpěváci, hudebníci, editace dialogů a kdekoliv, když je třeba pracovat s lidckým hlasem ve studiích.

Čas jsou peníze - požívejte tento plugin pro kreativitu a kvalitní výsledek a neztrácejte čas zbytečným manipulováním s nastavováním.

Všechny produkty od výrobce
iZotope Nectar 3

iZotope Nectar 3

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce