iZotope Nectar Elements (v3)

iZotope Nectar Elements (v3)

3490 Kč

Limitovaná edice produktu iZotope Nectar Elements (v3) co nám dodává iZotope - tento artikl se na vás těší v bombastické akci za 3490 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220346
Do obchodu

Popis

iZotope

Vaše možnosti obohacující iZotope Nectar Elements (v3) s pečetí kvality iZotope - tento produkt máte na dosah ruky s VIP slevou pro každého za 3490. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Software

 Nectar Elements 3 je základní sada efektů, zaměřených na nahrávání hlasů i vokálů. Jsou integrovány v jednom pluginu a tím je ovládání, odezva a účinnost velmi rychlá. Požitím Nektar třetí generace získáte skvělý výsledek, ať už se jedná o nahrávání, editaci nebo mixování hlasů, kde potřebujete široký rozsah nástrojů. K dispozici budete mít funkci "Vocal asistent" pro snadný mix, EQ, Pitch, výkonný kompresor, Reverb a De-esser pro úpravu plosivních souhlásek a sykavek.

Nespočet presetů a možností

Velké množství presetů je organizováno podle stylu hudby. Můžete mít zvuk 60 let nebo ostrý rock nové zvukové éry. Presety jsou i pro podcasting, jazzové vokály nebo moderní pop music a dokonce lze docílit i technického nebo až "robotického" hlasu. Kromě "stylových" presetů jsou efekty přednastaveny např. na průzračný, hřejivý nebo jiskřivý hlasový projev. Takové množství možností přímo vybízí k experimentování a vytváření nových zvuků a zabarvení vokálů.

Nectar je koncipován pro profesionály, kteří si mohou vyhrát s detaily nebo i začátečníky, kteří nevyžadují náročné nastavování parametrů. Je časově náročné hledat správné parametry efektů, proto Nectar nabízí presety pro 12 hudebních žánrů a 110 stylů

Korekce ladění - mnoho let vývoje znamená posun v automatickém a grafickém režimu dolaďování. Výsledkem je přirozený zvuk, jednoduché ovládání.

Breath Control & De-Esser - Nectar inteligentně rozpozná zázněj dechu od hlasu. Můžete vybrat úroveň, při které se "nežádoucí" dechové zázněje eliminují.

Producer-level Controls - při produkci často nemůžete myslet na technická nastavení parametrů, které jsou nutné pro vaši představu zvuku. Proto Nectar komplexně efektuje a upravuje parametry bez nutnosti technických znalostí.

Oblast použití - zvuková postprodukce, dabing, zpěváci, hudebníci, editace dialogů a kdekoliv, když je třeba pracovat s lidckým hlasem ve studiích.

Čas jsou peníze - požívejte tento plugin pro kreativitu a kvalitní výsledek a neztrácejte čas zbytečným manipulováním s nastavováním.

Všechny produkty od výrobce
iZotope Nectar Elements (v3)

iZotope Nectar Elements (v3)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce