iZotope Neutron 3 Standard

iZotope Neutron 3 Standard

6690 Kč

Vynikající iZotope Neutron 3 Standard od společnosti iZotope - tento produkt dodáváme v sezónní slevě za 6690 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220347
Do obchodu

Popis

iZotope

Radost přinášející iZotope Neutron 3 Standard s proslulou značkou iZotope - tento produkt máte po jednoduché objednávce za téměř velkoobchodní cenu 6690. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Software

 Neutron třetí generace v sobě spojuje nejnovější inovace v oblasti analýzy, měření a zpracování zvuku. Funkce Track Assistant a Masking Meter pomáhají rychle dosáhnout optimální výchozí bod na základě vašich nahrávek a jasně identifikovat percepční frekvenční zvukové kolize a plně ovládat postupy v mixu. Neutron nabídne přednastavení, které jsou šité na míru pro váš zvuk a zároveň umožňuje plnou kontrolu při mixu.Různé nástrojové stopy - vokály, dialogy, kytara, basa, bicí jsou automaticky detekovány. Neutron pak použije spektrální tvarovací technologii k vytvoření čistých a správně balancovaných stop. Po analýze audio signálu, Track Assistant umístí inteligentně EQ (tam, kde si myslí, že je budete potřebovat) a tím urychlí vaší práci a eliminuje většinu problematických EQ. Získáte doporučení k dosažení optimálních výsledků pro všechny moduly, např. saturace a treshod kompresorů, single vs. vícepásmové (včetně přechodových bodů), což značně šetří čas.

Neutron má tzv. Masking Meter, který umožňuje vizuálně identifikovat vjemové frekvenčních kolize, které mohou mít vliv na překryv zvuku např. kytary s vokály, basy a bicích a další problémy, které mohou způsobit zvuk jak ze sudu nebo příliš přeplněný mix. Přepínáním mezi jakýmikoli dvěma stopami určíte akustický prostor a zajistite, že každý nástroj má své správné místo.Neutron umožňuje dosáhnout nejlepších znějících mixů pomocí pěti špičkových míchacích procesorů, vše s nulovou latencí:
• Statický / dynamický ekvalizér
• dva vícepásmové kompresory
• multiband Exciter
• Transient Shaper
• Peak Limiter

Všechny produkty od výrobce
iZotope Neutron 3 Standard

iZotope Neutron 3 Standard

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce